תפריט נגישות

פעילויות חורף

ילדים

 

 ההצגות החמות של החורף!

הנכם מוזמנים להצגה בנושא הפח הכתום בחודשים נובמבר-דצמבר 2016

הכניסה חופשית!

רשות מקומית תאריך שעה  מקום
בת ים 15/11/2016 17:30 מתנ"ס בית צדיק - שאול המלך 4 
בת ים 22/11/2016 17:30 מתנ"ס כנרת - כינרת 6
בת ים 29/11/2016 17:15 מתנ"ס עופר - הבנים 5
בת ים 06/12/2016 17:15 מתנ"ס גאולים - ניצנה 19
בת ים 14/12/2016 17:00 כותר פיס - ז'בוטינסקי 3
בת ים 20/11/2016 17:30 מתנ"ס גורדון
מ.א. גליל עליון 24/11/2016 16:00 הגושרים
מ.א. גליל עליון 24/11/2016 17:30 להבות הבשן
מ.א. גליל עליון 21/11/2016 16:30 דפנה
מ.א. גליל עליון 21/11/2016 17:45 כפר סולד
מ.א. גליל עליון 13/12/2016 16:15 משגב עם
מ.א. גליל עליון 13/12/2016 18:00 שדה נחמיה
חולון  17/11/2016 16:30 גינה ציבורית - תומר פינת פרישמן
חולון  28/11/2016 17:15 קליין - פילדלפיה 16
חולון  30/11/2016  17:30 וולפסון - צבי שץ 29
חולון  07/01/2016 16:30 לזרוס - הסנהדרין 27
חולון  11/12/2016 בן גוריון - קרסל 6
חולון  27/11/2016 16:15 ישורון - בן יהודה 7
חולון  13/12/2016 17:00 נאות רחל - שיבטא 2
חיפה  29/12/2016 17:30 מתנ"ס רמות בגין - סורוקה 35
חיפה  28/12/2016 09:15 ביה"ס הבונים - חביבה רייך 16
חיפה  28/12/2016 10:30 בי"ס אלון - יגאלון אלון 8
חיפה  28/12/2016 11:45 בי"ס פיכמן - פיכמן 13
כרמיאל  27/12/2016 11:00
כרמיאל  27/12/2016 16:00
כרמיאל  27/12/2016 17:30
כרמיאל  25/12/2016 11:00 ספרייה עירונית
כרמיאל  15/12/2016 17:00 חווידע
מבואות החרמון 24/11/2016 18:00 אליפלט - בית העם
מבואות החרמון 29/11/2016 17:00 כפר יובל - בית העם
מבואות החרמון 04/12/2016 18:00 משמר ירדן - בית העם
מבואות החרמון 08/12/2016 17:30 שאר יישוב - מועדון ילדים
מבואות החרמון 29/11/2016 16:45 בית הלל - בית העם
מבואות החרמון 13/12/2016 18:00 דישון - בית העם
מבואות החרמון 14/12/2016 16:30 כחל
מבואות החרמון 14/12/2016 18:00 כורזים
מבואות החרמון 06/12/2016 14:00 מרגליות
מבואות החרמון 06/12/2016 16:00 אמנון
מבואות החרמון 06/12/2016 17:10 כרכום
מבואות החרמון 12/12/2016 17:30 שדה אליעזר
מבואות החרמון 12/12/2016 16:30 לא סופי - רמות נפתלי בית העם
נתניה  16/11/2016 17:30 נווה איתמר-משמר הירדן 31
נתניה  13/11/2016 17:30 קרית נורדאו - אריה לבון 3
נתניה  14/11/2016 17:30 עיר ימים- בני ברמן 6
נתניה  15/11/2016 17:30 נאות הרצל - שמעון ברכה 12
נתניה  15/11/2016 17:30 נאות שקד - ד"ר סטופ 9, אזורים
נתניה  20/11/2016 17:30 נאות גנים - עובדיה יוסף 33
נתניה  20/11/2016 17:30 דורה - נחום 35
נתניה  21/11/2016 17:30 מתנס אופק - טשרנחובסקי 12
נתניה  22/11/2016 17:00 האירוסים - חבצלת החוף 4
נתניה  22/11/2016 17:30 בית כנסת - נווה שלום
נתניה  23/11/2016 17:30 נורוק 11
נתניה  29/11/2016 17:30 קרית השרון חדש - טום לנטוס 31
נתניה  30/11/2016 17:30 גלי ים - לוי אשכול 32
נתניה  01/12/2016 17:00 אגמים אגם כנרת- מרכז מסחרי
נתניה  07/12/2016 17:30 חפציבה - שחל 19
עמק יזרעאל 07/12/2016 16:30 כפר גדעון
עמק יזרעאל 20/12/2016 16:30 היוגב
עמק יזרעאל 07/12/2016 12:15 גבעת אלה
עמק יזרעאל 22/12/2016 17:45 תמרת
עמק יזרעאל 07/12/2016 16:45 נהלל
עמק יזרעאל 07/12/2016 14:30 כפר יהושע
פתח תקוה 28/11/2016 17:00 נפלאות
פתח תקוה 15/11/2016 17:30 אחדות
פתח תקוה 27/11/2016 17:30 נווה גן
פתח תקוה 23/11/2016 17:00 יוספטל
פתח תקוה 29/11/2016 17:30 בן חור
פתח תקוה 29/11/2016 17:15 מטלון
פתח תקוה 22/11/2016 17:00 עמישב
קרית מוצקין 23/11/2016 17:30 ספריה - דקר 5
קרית מוצקין 06/12/2016 17:30 ספריה - דקר 5
קרית מוצקין 20/11/2016 17:30 מורדי הגטאות 17 מחלקת הנוער העירונית
קרית מוצקין 11/12/2016 17:30 מורדי הגטאות 17 מחלקת הנוער העירונית
ראשון לציון 07/12/2016 17:30 נווה דקלים 53
ראשון לציון 08/12/2016 17:30 חיל הצנחנים 5
ראשון לציון 08/12/2016  17:30 התזמורת 17
ראשון לציון 09/12/2016 17:30 חיים בר לב 8
ראשון לציון 11/12/2016 17:30 הקוקיה 15
ראשון לציון 11/12/2016 17:30 שרירא 21
ראשון לציון 13/12/2016 17:30 פיינשטיין 23
ראשון לציון 15/12/2016 17:30 הסביון 1
ראשון לציון 15/12/2016 17:30 תנועות הנוער 2
ראשון לציון 20/12/2016 17:30 אושה 18
ראשון לציון 12/12/2016 17:00 שינקין 19
רחובות  13/11/2016 14:30 מתנ"ס שוויץ - סירני 52
רחובות  21/11/2016 17:45 חיבוקים - כצנלנסון 10, שכונת מאקוב
רחובות  23/11/2016 17:45 בית לגדול טוב - דוד אלעזר 23 כפר גבירול
רחובות  24/11/2016 17:30 חויות חדשות רחובות החדשה - יוסף קורנבג 1
רחובות  27/11/2016 17:30 חויות ההולנדיות - הר תבור 3
רחובות  04/12/2016 17:30 חויות גבירול - הבן איש חי 1
רחובות  06/12/2016 17:00 חויות התנופה - אברמסון 1
רחובות  06/12/2016 17:30 מתנ"ס אושיות - החבורה 20
רחובות  20/11/2016 17:30 מתנ"ס קרית משה - גבריאלוב 20
רחובות  28/11/2016 15:00 ביה"ס הדרים - גבריאלוב 20

רמת גן

28/11/2016 17:30 מתנ"ס ניצנים (בתוך בי"ס ניצנים) - מוזס 10
רמת גן 06/12/2012 17:30 ב"יס גיב עולים, השקדיה 5 שכונת גפן

*נתון לשינויים. יש להתעדכן מול המוקד העירוני. 

 
תמיר בתקשורת
הפח הכתום בישראל
1 0 3 7 5 5
2 9 0 3 2 4 6
3 4 4 7 6
צרו קשר
תנאי שימוש      כל הזכויות שמורות לחברת ת.מ.י.ר תאגיד מחזור יצרנים בישראל בע"מ (חל"צ)  © 2014
Website created by     כתיבה והפקת תכנים