תפריט נגישות

מחזור - אנשי חינוך

חינוך

 

אנשי חינוך יקרים, 

הילדים שאתם פוגשים מדי יום הם השגרירים שלנו בעולם המחר. מה שילמדו ויבחרו לאמץ היום ילך איתם הלאה כשיגדלו. מכיוון שהילדים משפיעים מאוד על סביבתם המיידית –ההורים, הסבים והאחים – והיכולת שלהם להעביר הלאה את המסרים שלמדו היא אדירה, לחינוך סביבתי בגיל צעיר יש השלכות משמעותיות ביותר על איכות הסביבה.

באזור "מפרידים אריזות" תוכלו לקרוא על הפרדת פסולת ועל הטיפול בפסולת בארץ, ללמוד על הנושא ולהכירו טוב יותר.

באזור "חינוך" קיבצנו עבורכם מגוון אמצעי הדרכה והסברה בנושא הפרדת אריזות ואיכות הסביבה. תוכלו להשתמש בהםפעילויות בנושא מחזור לילדים בפעילויות לילדים בגן או בכיתה. אמצעי ההדרכה באזור זה יאפשרו לכם להסביר את הנושא לילדים באופן חווייתי כך שהם יתעניינו בו והוא יהפוך קרוב ללבם.

תוכלו למצוא כאן הדרכות מפורטות להכנת יצירות ממוחזרות – פרויקטים מקוריים וכיפיים שדורשים בעיקר פסולת ומפיקים תוצרים יפים וזמן איכות עם הילדים.

עוד תמצאו מגוון עשיר של פעילויות בנושאי איכות סביבה שתוכלו לקיים בחלל הגן או הכיתה: הכנת פינת מחזור, יצירת לוח דיווח שעליו תתעדו את הפעולות הסביבתיות של הילדים ומשחק סימני דרך סביבתי.

הכנו עבורכם גם מצגות שמסבירות באופן ברור ופשוט את התהליכים שעוברים החומרים מרגע השלכתם לפח ועד למחזורם ולהפיכתם לחומרי גלם חדשים. במצגות מתוארים גם סיפורים מעוררי השראה על מזבלות והרי זבל שהפכו לפארקים ירוקים ומקסימים.

 
תמיר בתקשורת
הפח הכתום בישראל
מספר פחים
1
7
8
3
6
0
מספר תושבים מפרידים
5
0
5
7
2
7
6
פסלת אריזות שנאספה בטונות
1
1
2
6
0
1
אינסטגרםיוטיובפייסבוק
צרו קשר
תנאי שימוש      כל הזכויות שמורות לחברת ת.מ.י.ר תאגיד מחזור יצרנים בישראל בע"מ (חל"צ)  © 2014
Website created by     כתיבה והפקת תכנים