תפריט נגישות

הצוות שלנו

מי אנחנו

 

הנהלה

רני איידלר מנכ"ל rani@tmir.org.il
אלון טל משנה למנכ"ל וסמנכ"ל כספים alon@tmir.org.il
רותי קלנר-עקרון סמנכ"ל תפעול ruthie@tmir.org.il
שלי מלצר סמנכ"ל שיווק והסברה Shelly@tmir.org.il
עו"ד חיים ישר יועץ משפטי hyashar@rgr.co.il
שרון פרץ מנהלת משרד  Sharonperetz@tmir.org.il

מחלקת כספים

חיה כהן חשבת ומנהלת מערכות מידע haya@tmir.org.il
ערן עוזיאל מנהל התקשרויות  eran@tmir.org.il
יעל ברכר מנה"ח לקוחות Yael@tmir.org.il
הודיה עוזרי מנה"ח לקוחות hodaya@tmir.org.il
מלי דרזי מנהלת חשבונות Mali@tmir.org.il
ליבי לורבר מנהלת חשבונות liby@tmir.org.il
ענבל דואני מנהלת תחום יצרנים/יבואנים  inbal@tmir.org.il
נטע ארז רכזת תחום יצרנים/יבואנים Neta@tmir.org.il
קרולין ברנס רכזת תחום יצרנים/יבואנים Caroline@TMIR.org.il
דניאל מומיקה רכזת תחום יצרנים/יבואנים

Daniel@TMIR.org.il

ליהי שנער רכזת מערכות מידע lihi@tmir.org.il

מחלקת תפעול

ורד מיניקס מנהלת תפעול ומחזור    vered@tmir.org.il
אילת עמאר מנהלת מידע ובקרה eilat@tmir.org.il
אילה אורן מנהלת מידע ayala@tmir.org.il
חגי שניצר מנהל פרוייקטים כלכליים hagai@tmir.org.il
אודי גרינפלד מנהל תפעול רשויות  udi@tmir.org.il
דלית בניש מנהלת תפעול ספקים  dalit@tmir.org.il
רותם בלסיאנו רכזת רשויות מקומיות Rotem@tmir.org.il
נטלי אנדרסון רכזת רשויות מקומיות Natalie@TMIR.org.il
מיכל מרקוס מאירי רכזת רשויות מקומיות Michal@TMIR.org.il
חן וייס-מור רכזת מחזור זרם מסחרי  hen@tmir.org.il
ענת חיים רכזת התקשרויות יצרנים ויבואנים Anat@TMIR.org.il
סמי אלקיים רכזת התקשרויות זרם מסחרי semi@tmir.org.il
רלי הופשטטר-סבג רכזת מחזור זרם מסחרי   reli@tmir.org.il
שני גראוברט אדרי רכזת מחזור זרם מסחרי ShaniGE@tmir.org.il
ענבל אקריש-מלול רכזת קבלני איסוף  inbalam@tmir.org.il

מחלקת שיווק והסברה

גרנית ניסן בן-חמו מנהלת תוכן  granit@tmir.org.il
אופק גל ידיד מנהלת מרקום

ofek@tmir.org.il

אביבית אראל מנהלת שיווק רשויות  avivit@tmir.org.il
נתנאל ברטון מנהל שיווק רשויות nathanael@tmir.org.il
שרונה שלום-כבודי מנהלת פרסום

SharonaShalom@tmir.org.il

 
תמיר בתקשורת
הפח הכתום בישראל
מספר פחים
1
5
0
3
3
7
מספר תושבים מפרידים
4
5
3
8
3
6
0
פסלת אריזות שנאספה בטונות
8
9
9
9
1
אינסטגרםיוטיובפייסבוק
צרו קשר
תנאי שימוש      כל הזכויות שמורות לחברת ת.מ.י.ר תאגיד מחזור יצרנים בישראל בע"מ (חל"צ)  © 2014
Website created by     כתיבה והפקת תכנים